Додана можливість оплати на нашому сайті через сервіс ПриватБанку!

Для зручності сплати рахунків за спожиту електроенергію, Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія долучилася до сервісу ПриватБанку "Швидко оплатити". Послуга надає можливість жителям Кіровоградщини здійснювати оплату за спожиту електроенергію карткою будь-якого банку, безпосередньо з нашого сайту.

Для здійснення оплати з сайту, слід лише натиснути кнопку “Оплата”. Потім обрати - “ПриватБанк”, навіть якщо Ви оплачуєте карткою іншого банку. Далі необхідно ввести свій особовий рахунок, після чого відкривається “Єдина квитанція”, в якій обираємо оплату за електроенергію.

Наприклад,

Водночас, 64,3 тис. жителів Кіровоградщини отримали push-повідомлення в Приват24 з рахунками за спожиту у жовтні електроенергію. Енергетики та банкіри радять кропивничанам не чекати на паперові платіжки аби сплатити за світло, а просто натиснути на кнопку у повідомленні та миттєво оплатити рахунок.

"Отримані в Приват24 повідомлення - нагадування про необхідність вчасної сплати та уточнена і перевірена сума платежу. Сума вказана енергопостачальною компанію на основі актуальних показників, про які їх вчасно сповістили клієнти, - розповідає Артем Чайка, керівник Напрямку платежів та переказів Кіровоградської філії ПриватБанку. - У разі відсутності актуальних даних, у повідомленні вказана середня сума, яку рекомендовано компанією до сплати. Наші клієнти не обмежені і у виборі суми до сплати. Її можна поміняти власноруч у Приват24, вказавши діючі показники та суму. Головне - заповітна кнопка. Натиснув і оплатив. Швидко, зручно, і майже без комісії, яка становить всього 1 гривню. А клієнти - власники пенсійної картки ПриватБанку, взагалі оплачують без комісії".

“Ми дбаємо як про зручність оплат, так і про навколишнє середовище. Не секрет, що все більше українців свідомо зменшують використання паперу. А перехід на онлайн рахунки за електроенергію лише підтверджує цей тренд. При цьому право обрати спосіб отримання рахунків та оплат ми завжди залишаємо за клієнтом. Головне - вчасно і в повному об’ємі розрахуватися за отримані послуги”, - сказав Олег Валентий, директор Кіровоградської обласної енергопостачальної компанії.

Сьогодні жителі Кіровоградщини можуть оплатити рахунки за електроенергію у відділеннях чи у терміналах самообслуговування ПриватБанку, в Приват24 чи на сайті компанії.