Про затвердження Змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії

Відповідно до законів України «Про ринок електричної енергії» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Зміни до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 березня 2018 року № 312, що додаються.

2. Операторам систем забезпечити:

- до 01 липня 2023 року приведення у відповідність до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії інформаційних даних, необхідних для формування паспортів точок розподілу/передачі електричної енергії, що є додатками до чинних договорів споживача про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії, та наявність зазначеної інформації в облікових базах даних особових рахунків споживачів в електронному вигляді;

- оформлення та надання споживачу відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії паспорта точки розподілу/передачі електричної енергії та примірника укладеного договору споживача про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії у паперовій формі у разі відповідного звернення споживача, у тому числі в електронній формі через особистий кабінет.

3. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному вебсайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Ознайомитись із детальним змістом змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії Ви можете за посиланням https://www.nerc.gov.ua/storage/app/uploads/public/634/556/bde/634556bdee23e521756129.pdf